Nesër në Shkup takimi Arifi - Sanino - Bota Sot
Nesër në Shkup takimi Arifi - Sanino

Maqedonia

E martë, 26 korrik 2016

Nesër në Shkup takimi Arifi - Sanino

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 19:12

Zëvendëskryeministrja e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë për çështje evropiane Dr. Teuta Arifi, do të realizojë takim me drejtorin e përgjithshëm të Drejtorisë për zgjerim të BE-së, Stefano Sanino.

Takimi do të mbahet të hënën (15 tetor 2012), në ora 11.00, në hapësirat e Sekretariatit për Çështje Evropiane.

Pas takimit do të ketë deklarata për mediat ndërsa xhiruesit dhe fotoreporterët do të mund të marrin pamje nga takimi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test