Nesër në Shkup takimi Arifi - Sanino - Bota Sot
Nesër në Shkup takimi Arifi - Sanino

Maqedonia

E diel, 28 gusht 2016

Nesër në Shkup takimi Arifi - Sanino

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 19:12

Zëvendëskryeministrja e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë për çështje evropiane Dr. Teuta Arifi, do të realizojë takim me drejtorin e përgjithshëm të Drejtorisë për zgjerim të BE-së, Stefano Sanino.

Takimi do të mbahet të hënën (15 tetor 2012), në ora 11.00, në hapësirat e Sekretariatit për Çështje Evropiane.

Pas takimit do të ketë deklarata për mediat ndërsa xhiruesit dhe fotoreporterët do të mund të marrin pamje nga takimi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test