Gruevski: Ne, fituesit e zgjedhjeve lokale - Bota Sot
Gruevski: Ne, fituesit e zgjedhjeve lokale

Maqedonia

E enjte, 25 gusht 2016

Gruevski: Ne, fituesit e zgjedhjeve lokale

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 20:40

Me këtë përkushtim, punë dhe mund, VMRO-DPMNE do të fitojë sigurt në zgjedhjet e ardhshme lokale, ka deklaruar sot kryeministri Nikola Gruevski.
Deklarata u bë me rastin e pranimit të anëtarit të dyzetmijtë të Komitetit të Qytetit të VMRO-DPMNE-së.
“Anëtarësimi i njerëzve të rinj në partinë tonë është për shkak të mundit që kemi investuar, për shkak të rezultateve dhe punës që po bëjnë kryetarët e komunave”, ka deklaruar Gruevski.
Edhe kryetari i Shkupit, Koce Trajanovski, i cili ka marrë pjesë në këtë rast, ka theksuar se Qyteti po investon në të gjitha sferat dhe se rezultatet janë të dukshme.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test