Ohër, forum për politikë bujqësore - Bota Sot
Ohër, forum për politikë bujqësore

Maqedonia

E premte, 26 gusht 2016

Ohër, forum për politikë bujqësore

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 11:24

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Lupço Dimovski sot në Ohër do ta hapë Forumin për politikë bujqësore 2012.
Forumi paraqet një prej tubimeve më të mëdha për të gjithë ata të cilët e krijojnë politikën, dhe në të cilën do të debatojnë për temat kryesore në bujqësi dhe në zhvillimin rural. Ai është prijës në zhvillimin e dialogjeve politike të vendeve të Evropës Juglindore dhe shërben si iniciator në inovacionin dhe ndryshimet pozitive në bujqësi dhe në zhvillimin rural.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test