Këngëtarja shqiptare merr propozim në ditën e Shën Valentinit - Bota Sot
Këngëtarja shqiptare merr propozim në ditën e Shën Valentinit

Mediale Vip

E hënë, 24 prill 2017

Këngëtarja shqiptare merr propozim në ditën e Shën Valentinit

Më: 14 shkurt 2017 Në ora: 11:07
Zaimina Vasjari

As Paris, as në Romë, as në Venecia. Asnjë nga këto qytete evropiane romantike nuk ka zgjedhur Zaimina dhe partneri i saj për të kaluar një nga perioudhat më të bukura të vitit, atë të ditës së dashurisë.

Ata kanë udhëtuar drejt Maldives dhe 14 shkurti i ka gjetur në plazhet ekzotike vendase. Zaimina ka përcjellë foto nga e gjithë eksperienca, gjithashtu edhe një moment të veçantë që e ka ndarë me të gjithë.

Në tavolinën e mëngjesit ajo mban në gisht një unazë dhe shkruan: “Gjithçka që dua”.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test