Rita Ora, këngëtarja më me ndikim në Kinë - Bota Sot
Rita Ora, këngëtarja më me ndikim në Kinë

Mediale Vip

E enjte, 25 maj 2017

Rita Ora, këngëtarja më me ndikim në Kinë

Më: 21 prill 2017 Në ora: 12:01
Rita Ora

Këngëtarja e famshme botërore e lindur në Kosovë, Rita Ora ishte dje e pranishme në China Music Awards që është mbajtur në Hong Kong.

Rita jo vetëm që mori pjesë në këtë ngjarje të madhe në Kinë por edhe u nderua me çmim.

Ishte motra e Ritës, Elena ajo që ka postuar në rrjetet sociale statujën ku shkruan “Rita Ora, artistja ndërkombëtare më e njohur dhe më me influencë në Kinë”.

Rita është paraqitur në këtë ngjarje tejet provokative duke veshur një fustan ngjyrë ari.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test