Dwayne Johnson po mendon seriozisht të kandidojë për president në vitin 2020 - Bota Sot
Dwayne Johnson po mendon seriozisht të kandidojë për president në vitin 2020

Mediale Vip

E shtunë, 23 qershor 2018

Dwayne Johnson po mendon seriozisht të kandidojë për president në vitin 2020

Më: 19 maj 2017 Në ora: 23:00
Dwayne Johnson

Dwayne ‘The Rock’ Johnson, ish-mundësi i cili u bë aktor i filmit “Blockbuster”, vazhdon të argëtojë mundësinë e sfidimit të presidentit Donald Trump për Shtëpinë e Bardhë në vitin 2020.

Gjatë një paraqitje në spektaklin e Jimmy Fallon të së enjtes mbrëma, Johnson i tha prezantuesit se ai ishte i habitur dhe i kënaqur me reagimin e publikut ndaj një deklarate që bëri javën e kaluar, në të cilën ai tha se do të mendonte të kandidonte për president.

“Unë kam qenë me të vërtet i befasuar,” tha Johnson.

“Dhe është kaq e hijshme. Dhe mendoj se duhet të pyesni pse? Unë mendoj ta bëj këtë gjë sepse ju e dini, shumë njerëz duan të shohin një udhëheqje më ndryshe sot – më vjen keq, jo ndryshe, por një drejtues më të mirë sot, apo jo?”, deklaroi ish-mundësi i famshëm.

Megjithatë në vazhdimin e bisedës, Dwayne shtoi se edhe 3 vite e gjysmë janë shumë larg, ndaj do ta mendojë pak më hollësisht këtë gjë, duke lënë sërish në aludime publikun, nëse ai ka vërtet ndër mend ta bëjë një gjë të tillë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test