Kë zgjedh Labi mes dy mikeshave të tij, Leonorës dhe Adelinës? - Bota Sot
Kë zgjedh Labi mes dy mikeshave të tij, Leonorës dhe Adelinës?

Mediale Vip

E premte, 25 maj 2018

Kë zgjedh Labi mes dy mikeshave të tij, Leonorës dhe Adelinës?

Më: 19 maj 2017 Në ora: 23:27
Adelina Ismaili/Leonora Jakupi

Moderatori i njohur Labinot Gashi ishte protagonist në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit Mirage.

Labi u detyrua të zgjedhte mes emrave që iu vunë përballë edhe pse në disa raste kishte shumë vështirësi të bënte një gjë të tillë.

Ndër të tjera ai zgjodhi edhe mes dy mikeshave të tij, Leonorës dhe Adelinës, përgjigje kjo mjaft interesante nga Labi.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni përgjigjen e Labit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test