Carla Bruni në vjeshtë vjen me album në gjuhën angleze - Bota Sot
Carla Bruni në vjeshtë vjen me album në gjuhën angleze

Mediale Vip

E hënë, 29 maj 2017

Carla Bruni në vjeshtë vjen me album në gjuhën angleze

Më: 19 maj 2017 Në ora: 23:47
Carla Bruni

Këngëtarja franceze dhe aktorja me prejardhje italiane Carla Bruni, në vjeshtë do të vijë me albumin e ri pas katër vitesh pauzë dhe i cili në tërë si do të jetë në gjuhën angleze.

Albumi “French Touch” pritet të dalë më 6 tetor dhe kryesisht është i dedikuar për rajonin anglez-folës.

Carlo Bruni sot ka lansuar singlin e parë nga albumi që titullohet “Enjoy the Silence” të grupit të njohur Depeche Mode.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test