Elvana Gjata sapo na prezantoi mikun e saj më të mirë - Bota Sot
Elvana Gjata sapo na prezantoi mikun e saj më të mirë

Mediale Vip

E martë, 22 maj 2018

Elvana Gjata sapo na prezantoi mikun e saj më të mirë

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 21:51
Elvana Gjata

Elvana Gjata ka publikuar hitin e saj në bashkëpunim me David Guetta.

Elvana është duke shijuar suksesin e saj të rradhës të hitit ‘Forever is over’, një produkt muzikor që do e bëjë të njohur në mbarë botën.

Ajo sapo ka publikuar një foto në natyrë hipur mbi një kalë. Elvana Gjata ka prezantuar dhe mikun e saj të ri.

Një qen është shoqëruesi më i mirë i këngëtares në këto ditë me diellë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test