Lumi dhe Miranda festojnë 10 vjetorin, reperi vjen me urimin më të ëmbël - Bota Sot
Lumi dhe Miranda festojnë 10 vjetorin, reperi vjen me urimin më të ëmbël

Mediale Vip

E shtunë, 23 qershor 2018

Lumi dhe Miranda festojnë 10 vjetorin, reperi vjen me urimin më të ëmbël

Më: 19 qershor 2017 Në ora: 22:05
Lumi B dhe gruaja e tij Miranda

Reperi Lumi B dhe gruaja e tij Miranda sot festojnë 10 vjetorin e tyre si çift.

Dyshja kanë zgjedhur një foto për ta ndarë këtë datë të veçantë me ndjekësit.

E në sy nuk ka pasur se si të mos bie urimi i Lumit për dashnin e jetës së tij të cilën edhe sot pas 10 vitesh e quan simpati.

Kjo pjesë lidhet shumë mirë me këngën ‘Simpatia’ e cila erdhi e ripërpunuar nga ai dhe Dhurata Dora, ndërsa sigurisht se nuk ka munguar edhe komenti i Mirandës e cila përkrah fotos ia ka shprehur publikisht dashurinë atij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test