Kelly Clarkson jep një lajm të mirë për fansat - Bota Sot
Kelly Clarkson jep një lajm të mirë për fansat

Mediale Vip

E premte, 24 nëntor 2017

Kelly Clarkson jep një lajm të mirë për fansat

Më: 4 shtator 2017 Në ora: 22:55
Kelly Clarkson

Kelly Clarkson ka paralajmëruar këngën e saj të re që mbanë titullin “Love So Soft”, e cila do të publikohet brenda kësaj jave.

Këngëtarja 35-vjeçare lëshoi një video të shkurtër në rrjetet sociale, për t’ju dhënë kështu një lajm të mirë fansave të saj.

 

September 7th, 2017. kellyclarkson.com

A post shared by Kelly Clarkson (@kellyclarkson) on

Projekti del më 7 shtator dhe do të jeta kënga kryesore e albumit të saj të shtatë.

Këngë të re gjatë kësaj jave, do të publikojë edhe Taylor Swift dhe Sam Smith.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test