Çfarë do të ndodhë me fëmijën e Rob dhe Blac? - Bota Sot
Çfarë do të ndodhë me fëmijën e Rob dhe Blac?

Mediale Vip

E mërkurë, 18 korrik 2018

Çfarë do të ndodhë me fëmijën e Rob dhe Blac?

Më: 12 shtator 2017 Në ora: 19:20
Rob Kardashian dhe Blac Chyna

Rob Kardashian dhe Blac Chyna janë afër një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijës së tyre, por nuk ka asgjë përfundimtare.

Burimet e njohura me rastin, kanë treguar për TMZ, se avokatët e të dyve, janë duke bërë një marrëveshje të përbashkët të kujdestarisë për muaj.

Burime të TMZ, poashtu kanë treguar se Rob dhe Chyna mund të trajtojnë përgjegjësitë prindërore. Edhe pse, motrat Kardashian, nuk besojnë se Chyna ka aftësi për shkak të akuzave për drogën.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test