Afrona i komenton Teutës, por “plas keq”: Ti s’ke respekt - Bota Sot
Afrona i komenton Teutës, por “plas keq”: Ti s’ke respekt

Mediale Vip

E shtunë, 16 dhjetor 2017

Afrona i komenton Teutës, por “plas keq”: Ti s’ke respekt

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 15:26
Blero Muharremi dhe Afrona Dika

Para pak kohësh, gjatë një interviste për mediat, Blero Muharremi ka rrëfyer se raporti mes të dashurës së tij dhe ish-bashkëshortes është shumë i mirë, e se madje ato pijnë edhe kafe me njëra-tjtrën.

Por duket se kjo është thuajse e pabesueshme nga fansat, e në rastin konkret, për fansat e Teuta Krasniqit.

Në një foto të publikuar në Instagram nga aktorja Krasniqi, ish-bashkëshortja e Bleros, ajo kishte nxjerr dy vajzat e saj, Tarën e cila është vajza e Bleros dhe Kaian që është vajza e partnerit të saj të tanishëm.

Por një koment nga Afrona Dika, e dashura e Bleors, ka ngjallur një reagim të ashpër të disa fansave. Afrona kishte komentuar me disa ikona zemrash, por kjo është dukur si një veprim i shtirur nga disa fansa të cilët i kanë shkruar që mos të bëj engjëllin pasi ajo nuk ka respekt as për ish-gruan e këngëtarit as për vajzën e tij, përderisa publikon foto intime me të.

Por deri tani nuk ka pasur asnjë reagim as nga Afrona por as nga Teuta, duke i anashkaluar këto komente.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test