Make up artisti më i famshëm botëror në Kosovë - Bota Sot
Make up artisti më i famshëm botëror në Kosovë

Mediale Vip

E hënë, 16 korrik 2018

Make up artisti më i famshëm botëror në Kosovë

Maksim Gjokaj Nga Maksim Gjokaj Më 12 tetor 2017 Në ora: 22:14
Ariel Tejada

Ariel Tejada është djaloshi që u bë i famshëm falë punës së tij si Make Up artist në botë. Në fakt ai njihet si djali që zbukuron e rregullon mjaft mirë fytyrën e motrave të famshme të show-bizit në botë Kardashian.

Por djaloshi ka qenë në Prishtinë ditën e mërkurë dhe ku është fotografuar nga paparazzi më i njohur në vend Festa Krasniqi, e ne siguram këto foto, ku ai shoqërohej nga këngëtarja Beatrix Ramosaj, ndërsa në Tiranë ka ardhur me këngëtaren dhe mikeshen e tij shumë të ngushtë shqiptare Anxhelina Hadërgjonaj.BS

Image
Ariel Tejada me Beatrix Ramosaj
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test