Viola sjell një super këngë e me autorët më të mirë - Bota Sot
Viola sjell një super këngë e me autorët më të mirë

Mediale Vip

E diel, 15 korrik 2018

Viola sjell një super këngë e me autorët më të mirë

Nga Më 12 tetor 2017 Në ora: 22:21
Viola

Plot ritëm dhe një këngë që ka nisur të dëgjohet e të pëlqehet shumë, megjithëse ka vetëm pak ditë që është publikuar.

E kemi fjalën për projektin më të ri muzikor ardhur nga këngëtarja e njohur Viola me titull “Me sy mbyllë”, ku vjen me një video mjaft të bukur realizuar nga M Production. Edhe autorët e këngës janë më të mirët në vend që Viola ka zgjedhur, ku për tekstin dhe muzikën është kujdesur Arsim Bunjaku ndërsa orkestrimi është bërë nga Florent Boshnjaku.BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test