Rozana: Nuk pranoj të jap intervista - Bota Sot
Rozana: Nuk pranoj të jap intervista

Mediale Vip

E shtunë, 22 shtator 2018

Rozana: Nuk pranoj të jap intervista

Më: 18 shkurt 2018 Në ora: 23:11
Rozana Radi

Rozana Radi ka gjetur një formë interesante për t’i refuzuar ftesat e mediave.

Sipas saj, ajo nuk ka se për çfarë të jetë prezente nëpër intervista, qoftë në televizion apo portale.

Ja dhe postimi i plotë i saj:

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test