Kourtney Kardashian fshin për pak minuta Instagramin - Bota Sot
Kourtney Kardashian fshin për pak minuta Instagramin

Mediale Vip

E premte, 21 shtator 2018

Kourtney Kardashian fshin për pak minuta Instagramin

Më: 7 mars 2018 Në ora: 14:06
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian thuhet se e fshiu Instagramin e saj për pak minuta më 5 mard, pasi nuk po e ndiqte më të dashurin e saj Younes Bendjima (faqja e saj është kthyer dhe është në funksion tani).

Ndërkohë, Daily Mail raporton se Yoounes shkurtimisht e bëri llogarinë e tij private.

Që nga e marta e 6 marsit, çifti i cili filloi lidhjen në vitin 2016, po e ndjekin njëri-tjetrin, por njerëzit janë të bindur se ata kanë probleme mes vete.

Ndërkohë, fansat gjithashtu vunë re se ish i dashuri i Kourtney, Scott Disick, nuk po e ndjek të dashurën e tij Sofia Richie.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test