Familja mbretërore nuk padit “The Sun” - Bota Sot
Familja mbretërore nuk padit “The Sun”

Mediale Vip

E premte, 26 gusht 2016

Familja mbretërore nuk padit “The Sun”

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 20:58

Pas skandalit të publikimit të fotove nudo të Dukeshës Kate Middleton, kur ajo ishte duke pushuar me bashkëshortin e saj princin William, mësohet se familja mbretërore nuk ka marrë masa kundër tabloidit “The Sun”.

Ashtu si revista franceze “Closer” e cila gjithashtu i ka publikuar ato.

Sipas mediave familja mbretërore është duke ndërmarrë ndjekjen ligjore të fotografit francez i cili i ka realizuar këto foto dhe që më pas ia shiti revistës franceze “Closer”.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test