“Dua që bija ime të edukohet në shkollë private” - Bota Sot
“Dua që bija ime të edukohet në shkollë private”

Mediale Vip

E premte, 26 gusht 2016

“Dua që bija ime të edukohet në shkollë private”

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 11:48

Ai do të mund ta ketë pasur një jetë të thjeshtë, por Robi Williams dëshiron që bija e tij të edukohet ndryshe konkretisht në një shkollë private.
Këngëtari 38 vjecar, u bë prind i një vajze, Theodora Rose, muajin e kaluar dhe padyshim se si cdo prind i përkushtuar, edhe ai dëshiron më të mirën për vajzën e tij.
Robi, kur kishte qenë i ri kishte bragtisur shkollën për t’iu bashkuar grupit “Take That” por, ai u shpreh se fëmija i tij duhet të jetë një artist me edukim të duhur.
“Mendoj së fëmijët artistë janë mjaftë të zgjuar, jo mendjemdhenjë dhe kanë mendime origjinale”, tha këngëtari.
Gjithashtu, ai u shpreh se kishte filluar të mësohej me të qenit prind qysh kur gruaja e tij, Ayda, mbeti shtatëzënë me Theodora-n.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test