Belmondo ndahet nga e fejuara 37-vjeçare - Bota Sot
Belmondo ndahet nga e fejuara 37-vjeçare

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

Belmondo ndahet nga e fejuara 37-vjeçare

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 12:18

Aktori i njohur francez, Jean-Paul Belmondo, 79 vjeç, ka vendosur të ndahet nga e fejuara e tij belge, e cila është 37 vjeçe.

Lajmi është konfirmuar nga avokati i aktorit i cili është shprehur se vendimi është marrë nga vetë Belmondo, i cili sipas avokatit, i kishte thënë se pas viteve të bukura që kishte kaluar me të fejuarën e tij, kishte vendosur të ndahej prej saj.

Sipas informacioneve të përhapura në media, prapa këtij divorci fshihen edhe disa çështje ligjore lidhur me një borxh prej 200 mijë eurosh që aktori i kishte dhënë 37-vjeçares blege, Barbara Gandolfi, ish-modele e Playboy, me të cilën është lidhur në vitin 2008 pasi e kishte takuar në një restorant. Dyshohet se 37-vjeçarja e ka shfrytëzuar aktorin e madh Belmondo për t’i zhvatur para, të cilat më pas përfundonin në llogarinë bankare të ish-bashkëshortit të saj me të cilin ka edhe dy fëmijë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test