Mario Balotelli rikthehet tek Raffaella - Bota Sot
Mario Balotelli rikthehet tek Raffaella

Mediale Vip

E martë, 30 gusht 2016

Mario Balotelli rikthehet tek Raffaella

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 20:34

Futbollisti Mario Balotelli dhe bukuroshja italiane Raffaella Fico duket se i kanë dhënë fund grindjeve e keqkuptimeve dhe janë kthyer sërish bashkë.

Çifti u fotografua duke u puthur në oborrin e shtëpisë së modeles, sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Futbollisti i Manchaster City mbërriti në Napoli me një avion privat, për të takuar ish të dashurën e tij Raffaella, e cila është shtatzënë në muajin e gjashtë. Ata e thyen akullin në një festë mes miqsh, ku vendosën të riprovojnë sërish dhe të presin bashkë ardhjen e fëmijës së tyre.

Pak ditë më parë, futbollisti tha se do të tentonte të rregullonte marrëdhëniet me nënën e fëmijës së tij, ndërsa modelja deklaroi në një emision televiziv se të gjithë njerëzit e meritojnë një tjetër shans, duke lënë të kuptohej se do të hidhte pas krahëve të gjitha “bëmat” e Balotellit. Dhe realisht kështu ndodhi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test