“Sherri” i babait është me Albanin - Bota Sot
“Sherri” i babait është me Albanin

Mediale Vip

E martë, 23 gusht 2016

“Sherri” i babait është me Albanin

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 20:47

Miriam Cani, e cila e filloi karrierën në Gjermani dhe që prej kohësh po e vazhdon me sukses në trojet shqiptare, ka deklaruar se për gjithçka në jetë i është falënderuese babait.

Bukuroshja e cila është në lidhje me Alban Skënderajn ka treguar për “Top Channel” se është babai i saj ai që e aranzhoi takimin e saj me të.

“Në radhë të parë më solli babai, që donte të isha aktive herë pas herë në Shqipëri me projekte individuale dhe të veçanta. Shkaku pra është babai im. Ideja e tij ishte ‘përse të mos bëj një bashkëpunim me një artist shqiptar’. Babai më foli me fjalët më të mira për Albanin, ma lëvdoi shumë muzikën e tij dhe mendonte se mund të përshtateshim mirë në një bashkëpunim”, tha ajo.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test