Lan e zien për Kanye West-in - Bota Sot
Lan e zien për Kanye West-in

Mediale Vip

E shtunë, 23 korrik 2016

Lan e zien për Kanye West-in

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 20:50

Kim Kardashian po mundohet në të gjitha format t’ia dëshmojë të dashurit të saj, reperit Kanye West-it se është bashkëshortja ideale për të.

Siç njoftojnë mediet, ky yll zien për partnerin e saj, ia lanë rrobat dhe gjithmonë është afër tij kur ai ka nevojë për diçka.

“Kim po ia dëshmon West-it që ajo është ‘lavirja e tij e përkryer’. Është gjithmonë me të, kujdeset për rrobat e tij, ia përgatit ushqimin dhe të gjitha gjërat e tjera”, tha një mik i afërt i Kim-it.

Por se a do ta arrijë qëllimin të martohet me të pritet të shihet në ditët në vijim.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush mendoni se i ka bërë vrasjet e pasluftës?
test