Bleona Qereti: Trupin e kam bombë fare - Bota Sot
Bleona Qereti: Trupin e kam bombë fare

Mediale Vip

E enjte, 25 gusht 2016

Bleona Qereti: Trupin e kam bombë fare

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 10:36

Bleona Qerreti konfirmon sërish marrëdhënien e afërt me aktorin e famshëm të hollivudit Al Pacino. E ftuar në një emision televiziv të drejtuar nga gazetari Enkel Demi në Televizionin Publik Shqiptar, Qerreti tha se “me Al Pacinon dalim për dreka dhe darka vazhdimisht”. Ajo deklaroi gjithashtu se këngëtaren e famshme Rihana e ka komshije në një pallat pasi jeton në katin e 16-të.Duke komentuar videon nudo e cila u shfaq para publikut pak ditë më parë Bleona pranoi se ishte shokuar por deklaroi se aty “u shfaq gjithçka që mund të dukej në trupin tim”. E pyetur për linjat trupore, Bleona tha se “Arian Çani më ka ndihmuar ta bëj trupin bombë fare. Ai është oponenti i imazhit tim si personazh publik por më kanë ndihmuar që tia arrij objektivit”.
Më tej Bleona komentoi edhe zgjedhjet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës duke deklaruar mbështetjen për Barack Obamën. “Unë votoj për Obamën. Mendoj se do fitojë ai pa marrë parasysh se ai i mirë apo i keq si President për SHBA-të, pa marrë parasysh se çfarë do ndodhë më vonë është arritje për Amerikën që është një president që hyn në historinë e këtij vendi”, u shpreh Bleona. lajmifundit.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test