Arrestohet i dashuri i Paris Hilton - Bota Sot
Arrestohet i dashuri i Paris Hilton

Mediale Vip

E mërkurë, 24 gusht 2016

Arrestohet i dashuri i Paris Hilton

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 11:23

I dashuri i Paris HIlton River Viiperi është arrestuar dhe shndërruar në lajm të parë për median. 21 vjeçari ishte duke festuar në një klub nate në Las Vegas në orët e para të së hënës së kaluar në momentin kur goditi një person në fytyrë me grushta. TMZ raporton se shkak ka qenë fakti se Paris Hilton dhe e dashura e këtij personi po putheshin në skenë dhe kjo e ka bërë xheloz 21 vjeçarin i cili e ka goditur.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test