Zuckerberg: Vishem gjithmonë njësoj - Bota Sot
Zuckerberg: Vishem gjithmonë njësoj

Mediale Vip

E martë, 26 korrik 2016

Zuckerberg: Vishem gjithmonë njësoj

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 17:11

Themeluesi dhe drejtori i përgjithshëm i “Facebook”, Mark Zuckerberg, pranoi në një intervistë të rrallë televizive mungesën e tij të plotë të interesit ndaj veshjeve.

”Vishem çdo ditë në të njëjtën mënyrë”, deklaroi gjeniu që krijoi rrjetin shoqëror më të suksesshëm në botë, ndërsa zbuloi se ka në garderobën e tij 20 bluza gri identitike.

28-vjeçari, në intervistën që do të transmetohet në një rrjet amerikan ditën e enjte, foli edhe për të ardhmen e “Facebook”, rutinën e tij të përditshme apo martesën e ndodhur së fundmi.

Gjithashtu, ai komentoi produktin e fundit të “Apple”, “iPhone 5”. “Është një pajisje e mrekullueshme. E ardhmja e rrjeteve shoqërore dhe “Facebook” do të jetë në këtë pajisje. Aktualisht, ka më shumë njerëz që shfletojnë profilin e tyre nga një celular se sa nga një kompiuter”, theksoi Zuckerberg.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test