Bleona : Darkoj me Al Pacinon , Rihanna-n e kam fqinje - Bota Sot
Bleona : Darkoj me Al Pacinon , Rihanna-n e kam fqinje

Mediale Vip

E diel, 24 korrik 2016

Bleona : Darkoj me Al Pacinon , Rihanna-n e kam fqinje

Më: 3 tetor 2012 Në ora: 22:15

Bleona Qerreti konfirmon sërish marrëdhënien e afërt me aktorin e famshëm të hollivudit Al Pacino.

E ftuar në një emision televiziv të drejtuar nga gazetari Enkel Demi në Televizionin Publik Shqiptar, Qerreti tha se “me Al Pacinon dalim për dreka dhe darka vazhdimisht”. Ajo deklaroi gjithashtu se këngëtaren e famshme Rihannan e ka fqinj në një pallat pasi jeton në katin e 16-të.

Duke komentuar videon nudo e cila u shfaq para publikut pak ditë më parë Bleona pranoi se ishte shokuar por deklaroi se aty “u shfaq gjithçka që mund të dukej në trupin tim”.

Më tej Bleona komentoi edhe zgjedhjet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës duke deklaruar mbështetjen për Barack Obamën. “Unë votoj për Obamën.

Mendoj se do fitojë ai pa marrë parasysh se ai i mirë apo i keq si President për SHBA-të, pa marrë parasysh se çfarë do ndodhë më vonë është arritje për Amerikën që është një president që hyn në historinë e këtij vendi”, u shpreh Bleona.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush mendoni se i ka bërë vrasjet e pasluftës?
test