Kristen Stewart, nudo në filmin e saj të fundit - Bota Sot
Kristen Stewart, nudo në filmin e saj të fundit

Mediale Vip

E mërkurë, 24 gusht 2016

Kristen Stewart, nudo në filmin e saj të fundit

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 14:22

Kristen Stewart ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për javë të tëra, për shkak të tradhtisë që i bëri të dashurit të saj. Por, ndërkohë ajo ka vijuar punën e vet për filmin më të fundit ‘On The Road’. Dhe, në këtë film shfaqet vërtet shumë e nxehtë, duke qenë se në disa skena duket komplet nudo. Në një moment ajo shfaqet e shtrirë lakuriq në një krevat, ndërsa më pas në makinë, çka e shton edhe më tej interesin për këtë film, që pritet të dalë në kinema së shpejti.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test