Fama ka edhe anën negative - Bota Sot
Fama ka edhe anën negative

Mediale Vip

E diel, 24 korrik 2016

Fama ka edhe anën negative

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 14:23

Aktori Daniel Craig ka thënë se për shkak të famës nuk mund ta bëjë më jetën normale.
Ylli që luan James Bondin urren faktin se duhet të jetë gjithmonë i kujdesshëm për sjelljen e tij në publik, ndërsa më së shumti urren që nuk mund të shkojë në një kafene dhe të pijë si gjithë të tjerët.
“Më nuk mund ta bëj jetën normale. Nëse diku pini me miqtë ose nëse gjatë pushimit laheni të zhveshur, ditën e ardhshme i gjithë opinioni do të dijë rreth kësaj”, ka thënë Craig për Vanity Fair.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush mendoni se i ka bërë vrasjet e pasluftës?
test