Britani, qarkullon videoja nudo e princit William - Bota Sot
Britani, qarkullon videoja nudo e princit William

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

Britani, qarkullon videoja nudo e princit William

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 14:32

Pas publikimit të fotove topless të Kate Middleton të cilat zemëruan familjen mbretërore, "The Telegraph" shkruan se në "treg" ndodhet po ashtu një video nudo e Princit William.
Gazetari William Foxton thotë se janë publikuar vetëm 24 nga 270 foto, në të cilat shfaqen nudo jo vetëm dukesha, por edhe princi dhe këto imazhe janë marrë nga videoja në fjalë.
Duket, çfarë është publikuar deri tani, ka qenë vetëm një pjesë shumë e vogël, ndaj familja mbretërore duhet të bëhet gati për një goditje më të rëndë.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test