Pornostarja shqiptare Breanne Benson zhvishet edhe për qejf - Bota Sot
Pornostarja shqiptare Breanne Benson zhvishet edhe për qejf

Mediale Vip

E premte, 29 korrik 2016

Pornostarja shqiptare Breanne Benson zhvishet edhe për qejf

Më: 7 tetor 2012 Në ora: 17:47

Është një përdoruese e rregullt e rrjetit social “Twitter” dhe gjithmonë poston imazhe dhe statuse nga puna e saj si porno aktore. Vajza me origjinë shqiptare Breanne Benson ka filluar t’i çmendë akoma më shumë shqiptarët me imazhet e fundit në të cilat reklamon të prapmet e saj seksi si dhe trupin, duke mbuluar gjoksin e duke dashur të provokojë. Atë, në fakt, kush nuk e ka parë nëpër filma hard! Dhe Breanne Benson e di mirë mënyrën e suksesit. Ajo deri më tani nuk ka shprehur ndonjë iniciativë për të vizituar Shqipërinë, por në “Twitter” vendos gjithmonë foto dhe imazhe me të cilat tregon se edhe përkundër asaj që punon në industrinë erotike, ajo shëtit lirshëm nëpër Shtetet e Bashkuara të Amerikës, madje në shumë vende edhe nuk e njohin!

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test