Lady Gaga, takim me Julian Assange - Bota Sot
Lady Gaga, takim me Julian Assange

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

Lady Gaga, takim me Julian Assange

Më: 9 tetor 2012 Në ora: 14:14

Këngëtarja Lady Gaga ka vizituar Julian Assange, themluesin e Wikileaks, i strehuar prej më shumë se 100 ditësh në ambasadën ekuadoriane në Londër.

Sipas shtypit anglez, takimi ka zgjatur për rreth 5 orë dhe dy bashkëbiseduesit kanë darkuar së bashku.

Australiani 41-vjeçar ndodhet në ambasadën e vendit latin që prej 19 qershorit. Lady Gaga e ka publikuar në faqen e saj në Twitter një foto të takimit.

Këtë herë ylli i muzikës pop ishte veshur në mënyrë serioze dhe jo me stilin e saj ekstravagant. Ndërsa Assange ishte veshur më modest, thjesht me një t-shirt të bardhë dhe pantallona të zeza.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test