Dafina Zeqiri me projekte të reja - Bota Sot
Dafina Zeqiri me projekte të reja

Mediale Vip

E shtunë, 27 gusht 2016

Dafina Zeqiri me projekte të reja

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 00:20

Dafina Zeqiri ka premtuar se së shpejti do të sjellë projekte të reja na muzikë. Ndonëse nuk ka saktësuar se për çfarë realisht bëhet fjalë, ajo, nëpërmjet rrjeteve sociale, ka premtuar që në një të ardhme të afërt, do ta shohim me risi.
Dafina, e cila po qëndron në Amerikë, si duket i është kushtuar shumë profesionit dhe përveç kësaj, ajo po gjen kohë edhe të argëtohet.

Edhe një herë, këngëtarja ka falënderuar gjithë fansat e saj për mbështetjen dhe dashurinë e pafund, që i japin gjatë tërë kohës.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test