SHBA, reperi Nelly ndalohet nga policia - Bota Sot
SHBA, reperi Nelly ndalohet nga policia

Mediale Vip

E mërkurë, 24 gusht 2016

SHBA, reperi Nelly ndalohet nga policia

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 15:37

Nelly është ndaluar pranë kufirit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës me Meksikën pasi agjentët e policisë kanë gjetur armë, heroinë dhe kanabis në autobusin e tij të turit.

Reperi amerikan është ndaluar nga policia në Sierra Blanca të Teksasit, por nuk është arrestuar pasi përgjegjësinë për zotërimin e armës dhe drogës e ka marrë një nga truprojat e tij.

Në një komunikatë të lëshuar të enjten, Nelly shpjegon: “Një nga anëtarët e stafit tim vendosi që të marrë me vete materiale të paligjshme në autobusin e turit. Unë dhe të tjerët nuk ishim në dijeni të vendimit të tij për të futur në autobus këto materiale.”

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test