Rooney, sërish probleme me flokët - Bota Sot
Rooney, sërish probleme me flokët

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

Rooney, sërish probleme me flokët

Më: 12 tetor 2012 Në ora: 15:44

Wayne Rooney ka sërish probleme me flokët. Edhe pse 18 muaj më parë bëri një transplant flokësh me vlerën 30 mijë sterlina, futbollisti anglez u pa ditën e enjte me shumë më pak flokë.

Sulmuesi i Manchester United ishte në konferencë për shtyp në prag të ndeshjes së Anglisë ndaj San Marinos dhe aty u vu re se flokët i ishin rralluar në mënyrë shqetësuese.

Në një pjesë të autobiografisë së tij të publikuar muajin e kaluar, 26-vjeçari shpjegoi pse e bëri transplantin.

“Nuk është bukur të të bien flokët kur je 20 vjeç. Po humbisja vetëbesimin dhe mendova të bëja një ndërhyrje për të rregulluar problemin”, shkruan Rooney.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test