Martesa me Angelinen do të bëhet së shpejti - Bota Sot
Martesa me Angelinen do të bëhet së shpejti

Mediale Vip

E shtunë, 27 gusht 2016

Martesa me Angelinen do të bëhet së shpejti

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 12:25

Aktori ka folur për revistën “Style”, në lidhje me historinë e tij me kolegen bukuroshe.
“Në moshë më të re nervozohesha shumë kur lexoja shkrimet që dilnin në gazetë, ndërsa sot nuk e vras shumë mendjen. Por që unë e Angelina do të martohemi, kjo është gjë e sigurt.
Ua konfirmoj unë, personalisht!”. Kështu ka folur Brad Pitt për revistën “Style”, në lidhje me historinë e tij me bukuroshen Angelina Jolie. Përgjatë të gjithë verës u bë telenovelë çështja e martesës së tyre, që si përfundim nuk u realizua. Sidoqoftë, një ditë do të bëhet, ndonëse askush nuk e di ende.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test