7 milionë euro për 2 pika parfum - Bota Sot
7 milionë euro për 2 pika parfum

Mediale Vip

E mërkurë, 27 korrik 2016

7 milionë euro për 2 pika parfum

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 23:06

Brad Pitt është mashkulli i parë për Chanel n.5. Parfumi nuk do të jetë më një privilegj femëror, për të treguar sensualitetin e tij do të jetë pikërisht sex simboli i 20 viteve të fundit.
Për t’u bërë figura kryesore e Chanel n.5 bashkëshorti i ardhshëm i Angelina Jolie ka nënshkruar një kontratë me një shifër prej 7 milionë euro. Vetëm 30 sekonda në të cilat bukuroshi Brad shfaqet me flokët e gjatë mjekër dhe mustaqe dhe I veshur në mënyrë rastësore.
Spoti publicitar është xhiruar I gjithi bardh e zi dhe drejtohet nga regjisori Joe Wright. Pitt i vetmi protagonist shfaqet me një monolog me një deklaratë që në dukje duket sikur i drejtohet një femre por, në të vërtetë e vetmja 'femër' është parfumi Chanel n.5.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test