Emri i “çmendur” i vajzës së Uma Thurman - Bota Sot
Emri i “çmendur” i vajzës së Uma Thurman

Mediale Vip

E shtunë, 27 gusht 2016

Emri i “çmendur” i vajzës së Uma Thurman

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 18:55

Thurman më në fund ka zbuluar emrin e vajzës së saj, të cilën e nxori në jetë më 15 korrik. Protagonistja e ‘Kill Bill’ ka vendosur ta quajë vogëlushen Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence Thurman-Busson.

Një zëdhënës i aktores, e cila është e martuar me biznesmenin francez Arpad Busson, thjeshtoi këtë emër të stërgjatë: “Shkurt vajza quhet Luna.”

Ky emër është “faji” i Busson, i cili dy fëmijët e tjerë që ka me Elle Macpherson i ka quajtur Arpad Flynn Alexander Busson dhe Aurelius Cy Andrea Busson.

Edhe Uma Thurman ka dy fëmijë të tjerë nga martesa e saj e mëparshme me aktorin Ethan Hawke.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test