Nicole Kidman heq dorë nga ‘Nymphomaniac’ - Bota Sot
Nicole Kidman heq dorë nga ‘Nymphomaniac’

Mediale Vip

E hënë, 29 gusht 2016

Nicole Kidman heq dorë nga ‘Nymphomaniac’

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 22:09

Nicole Kidman pranoi gjatë verës ofertën për të qenë protagonistja kryesore e filmit ‘Nymphomaniac’, projekti më i ri i regjisorit Lars von Trier që analizon eksperiencat seksuale të një gruaje nimfomaniake.

Por, aktorja e famshme hollivudiane ka ndërruar mendje dhe ka hequr dorë nga roli kryesor në këtë film erotik.

“Edhe pse ende nuk ka asgjë zyrtare, Nicole nuk ndihet rehat me skenat erotike që kërkon Von Trier. Tashmë që po dalin detaje të ndryshme në media, ajo ka frikë se polemikat mbi këtë film mund të ndikojnë për keq tek imazhi i saj”, u shpreh një burim për ‘The Hollywood Reporter’.

Disa muaj më parë, Shia LeBeouf, i cili e ka pranuar rolin në këtë film, është shprehur se skenat e seksit do të jenë 100% reale.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test