Amanda Oliveira, prapanicë që ju le pa frymë - Bota Sot
Amanda Oliveira, prapanicë që ju le pa frymë

Mediale Vip

E shtunë, 27 gusht 2016

Amanda Oliveira, prapanicë që ju le pa frymë

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 22:52

Amanda Oliveira, brazilianja seksi nuk ngurron që të tregon të pasmet e saj (prapanicën) edhe pse punon si instruktore fitnesi dhe modele.

Shumica mendojnë se Amanda mund të fitojë dhe të jetë e popullarizuar vetëm në xhirimin e video klipeve ku fokusohet prapanica e saj dhe besoj se do të bindeni në kualitetet e saja trupore.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test