Ish të dashurit, xheloz me mua - Bota Sot
Ish të dashurit, xheloz me mua

Mediale Vip

E mërkurë, 24 gusht 2016

Ish të dashurit, xheloz me mua

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 22:04

Taylor Swift ka thënë se ish të dashurit e saj kanë tentuar të “garojnë me të”.

Këngëtarja – e cila ka qenë në lidhje me Jake Gyllenhaal, Joe Jonas, Taylor Lautner dhe John Mayer — është e njohur në botën showbizzit si një person që lidhet me njerëz të njohur dhe mandej i lë ata duke u bërë edhe këngë.

“Kam zbuluar se ata burra me të cilët janë lidhur kanë dashur të garojnë me mua për ta pasur suksesin tim”, tha ajo.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test