Snoop Dogg ditëlindje në shoqërinë e dy "seksi bombave" - Bota Sot
Snoop Dogg ditëlindje në shoqërinë e dy "seksi bombave"

Mediale Vip

E diel, 28 gusht 2016

Snoop Dogg ditëlindje në shoqërinë e dy "seksi bombave"

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 22:29

Këngëtari i njohur Snoop Dogg ka preferuar të festojë ditëlindjen e tij me ish të dashurën e Ashley Cole. Reperi nuk i ka rezistuar dëshirës për të pirë e për tu dehur ndërsa pranë vetes padyshim që ka njeriun e duhur. Melissa dhe motra binjake Carla u shfaqën në të brendshme duke ngritur temperaturat. Melissa në vitin 2011 njihet për marrëdhënien e saja me ish bashkëshortin e Cheryl Cole.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test