Videoklipi "hot" nga Sefë Duraj (Video) - Bota Sot
Videoklipi "hot" nga Sefë Duraj (Video)

Mediale Vip

E hënë, 25 korrik 2016

Videoklipi "hot" nga Sefë Duraj (Video)

Më: 6 qershor 2013 Në ora: 18:23

Këngëtarëi Sefë Duraj, këto ditë ka përgatitur për adhuruesit e tij edhe një këngë dhe vide-klip të ri. Kënga dhe vido-klipi është “Hajde ndreqma tripin”, i cili është realizuar në Ulqin të Malit të Zi.
Këngëtari Sefë Duraj, tregon se ka edituar këngën dhe video klipin e ri me muzikë dhe të orkestruar nga Ardian Kastrati, me tekst të Besim Bunjakut- Bica. Vido-klipi është realizuar në Ulqin nga produksioni “Urban Graphic”.
“Besoj se edhe kjo këngë e re dhe video-klipi me titull “Hajde ndreqma tripin”, do të jenë të mirëpritura nga adhuruesit e mij”, thotë këngëtari Sefë Duraj.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test