Videoklipi "hot" nga Sefë Duraj (Video) - Bota Sot
Videoklipi "hot" nga Sefë Duraj (Video)

Mediale Vip

E enjte, 25 gusht 2016

Videoklipi "hot" nga Sefë Duraj (Video)

Më: 6 qershor 2013 Në ora: 18:23

Këngëtarëi Sefë Duraj, këto ditë ka përgatitur për adhuruesit e tij edhe një këngë dhe vide-klip të ri. Kënga dhe vido-klipi është “Hajde ndreqma tripin”, i cili është realizuar në Ulqin të Malit të Zi.
Këngëtari Sefë Duraj, tregon se ka edituar këngën dhe video klipin e ri me muzikë dhe të orkestruar nga Ardian Kastrati, me tekst të Besim Bunjakut- Bica. Vido-klipi është realizuar në Ulqin nga produksioni “Urban Graphic”.
“Besoj se edhe kjo këngë e re dhe video-klipi me titull “Hajde ndreqma tripin”, do të jenë të mirëpritura nga adhuruesit e mij”, thotë këngëtari Sefë Duraj.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test