Kurti viziton Mitrovicën - Bota Sot
Kurti viziton Mitrovicën

Mitrovica

E diel, 23 shtator 2018

Kurti viziton Mitrovicën

Nga: A.M. Më: 7 mars 2018 Në ora: 17:50
Pamje nga vizita

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti se bashku me deputetin Xhelal Sveçla kanë vizituar Mitrovicën.

Gjatë këtij takimi, Kurti dhe Sveçla janë takuar edhe me kryetarin e komunës, Agim Bahtiri si dhe bashkëpunëtoret e tij.

Postimi i plotë:

Bashkë me deputetin Xhelal Sveçla, sot vizituam komunën e Mitrovicës dhe pastaj Qendrën e VETËVENDOSJE!-s atje. Në komunë u pritëm nga kryetari i komunës, Agim Bahtiri, me bashkëpunëtorët e tij: nënkryetari Faruk Mujka, drejtoret Nazane Kërveshi dhe Erseka Hasanaj, asamblistët Fidan Ademi, Edona Bajrami dhe Gjergj Beka. Në këtë takim të përzemërt biseduam për projektet zhvillimore që po i bëjmë në bashkëqeverisje, për koordinimin e brendshëm në udhëheqjen komunale dhe për rëndësinë që ka Mitrovica për gjithë Kosovën.

Image
Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test