Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310 - Bota Sot
Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310

Mobile

E martë, 17 korrik 2018

Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310

Më: 12 gusht 2017 Në ora: 18:38
Nokia 3310

HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë MWC.

Një operator irlandez ka konfirmuar se versioni 3G i telefonit Nokia 3310 do të arrijë më vonë gjatë këtij viti.

Nokia 3310 me lidhjen 3G tek operatori irlandez “Three Ireland” pritet të jetë i pranishëm në fund të shtatorit ose fillim të tetorit, ndërsa informacionet lidhur me çmimin nuk janë bërë të ditura.

Telefoni i njëjtë është vërejtur edhe në listën e Federal Communications Commission (FCC), gjë e cila sugjeron se ky model do të arrijë edhe në territoret tjera.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test