Njihuni me vajzën që krijoi fustan me 10 mijë letra karamelesh - Bota Sot
Njihuni me vajzën që krijoi fustan me 10 mijë letra karamelesh

Ndryshe

E premte, 24 nëntor 2017

Njihuni me vajzën që krijoi fustan me 10 mijë letra karamelesh

Më: 20 maj 2017 Në ora: 02:54
Emily Silhamer

Emily Silhamer është një vajzë nga Penssylvania që ka kaluar 4 vite të jetës duke mbledhur letrat e karameleve Starbust për të bërë një fustan.

Ajo e merrte një karamele të tillë sa herë bashkëshorti bënte pazarin pasi ishte traditi që nga takimi i tyre i parë, dhe u inspirua për të krijuar një fustan me letrat e tyre.

Të dy mblodhën më shumë se 10 mijë letra karamelesh dhe përdorën 300 të ndryshme për secilin rresht.

Image

24-vjecarja e kishte zakon që ti mblidhte letrat dhe ti paloste, por asnjëherë nuk dinte se cfarë të bënte me të deri sa i erdhi ideja fantastike.

Emily mori propozim për martesë pasi e përfundoi fustanin dhe zgjodhi që ta vishte atë për të realizuar një set fotografik të mbushur me ëmbëlsi.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test