Këto foto qesharake tregojnë qëndrimin e femrave në autobus - Bota Sot
Këto foto qesharake tregojnë qëndrimin e femrave në autobus

Ndryshe

E hënë, 29 maj 2017

Këto foto qesharake tregojnë qëndrimin e femrave në autobus

Më: 20 maj 2017 Në ora: 02:58
Autobus

Zakonisht, meshkujt mbajnë qëndrime shumë qesharake kur përdorin transportin publik, por femrat kanë treguar se nuk bëjnë ndonjë diferencë të madhe.

Edhe pse duhet të jenë më feminist dhe të mbajnë qëndrime më të rregullta në autobus, ato kanë zgjedhur veprojnë sipas dëshirës, pa u shqetësuar për opionionin e askujt.

Image

Në disa fotografi që kanë shkaktuar shumë të qeshura shohim femra duke fjetur, duke ngrënë apo duke mbajtur këmbët njësoj si një mashkull.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test