Hiç më pak se 26 kameleonë, jetën e nisin në dorën e një njeriu - Bota Sot
Hiç më pak se 26 kameleonë, jetën e nisin në dorën e një njeriu

Ndryshe

E hënë, 15 tetor 2018

Hiç më pak se 26 kameleonë, jetën e nisin në dorën e një njeriu

Më: 29 nëntor 2017 Në ora: 20:28
Pamje nga video

Aldo Kleyn nga Afrika e Jugut, ka treguar se si një kameleon ka sjell në jetë 26 të vegjël, teksa qëndronte në dorën e tij.

Hardhuca e vogël ka zgjedhur të jetë pranë pronarit, nga frika se meshkujt e grupit mund t’ia hanë trashëgimtarët.

“Nuk më largohej dhe donte të rrinte mbi dorën time”, ka thënë Kleyn lidhur me rastin.

Përmë shumë, shikojeni videon. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test