Gruaja rreh burrin me… fëmijë! - Bota Sot
Gruaja rreh burrin me… fëmijë!

Ndryshe

E mërkurë, 26 shtator 2018

Gruaja rreh burrin me… fëmijë!

Më: 5 mars 2018 Në ora: 22:37
Pamje nga video

Një video e postuar së fundmi tregon se si një grua, e cila ka humbur krejtësisht kontrollin, godet me një fëmijë të vogël një burrë, gjatë një sherri në rrugë.

Ajo kap nga qafa djalin dhe godet burrin në mes të rrugës.

Nuk dihet pse ka nisur sherri dhe gjithashtu nuk dihet se ku ka ndodhur ky akt dhune.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test