Lindja e vajzës, babit i bie të fikët - Bota Sot
Lindja e vajzës, babit i bie të fikët

Ndryshe

E enjte, 20 shtator 2018

Lindja e vajzës, babit i bie të fikët

Më: 6 mars 2018 Në ora: 19:09
Ben

Një baba që kishte hyrë në sallën e lindjes për të shoqëruar bashkëshorten e tij, i ra papritur të fikët. Ben që po asistonte në lindjen e fëmijës nuk përballoi dot dhimbjet e gruas dhe i bie të fikët,

Çifti është shafqur në serinë ”One Born Every Minute”, që ndjek prindërit për ti mësuar sesi të përgatiten për të mirëpritur fëmijët e tyre në jetë. 29-vjeçari, zbuloi në shfaqje sesi përjetoi dhimbje ndërsa Amy ishte në sallën e lindjes.

Duke parë dhimbjen që gruaja e tij po përjetonte në mnëyrë dramatike ai bie në tokë ndërsa Amy kontollon duke qarë dhe pyet: A ka vdekur? Çifti shihet duke përthyer në lot ndërsa mirëpresin në jetë vajzën e tyre Amber-Rose.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test